- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Грил тигани |
|
| Culoare | Negru |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Fara PFOA, Gătit fără grăsime, Curățarea ușoară, Thermo-Signal, Thermo-Fusion, Non-Stick, relief, Capac non-stick |
| Forma | Pătrat |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Aluminiu |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Tip tigaie | grătar |
| Latime | 26 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Greutate | 1.76 Kg |
| Diametru | 26 cm |