- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Грил тигани |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Χωρίς PFOA, Μαγείρεμα χωρίς λιπαρά, Εύκολος καθαρισμός, Thermo-Signal, Thermo-Fusion, Non-Stick, Ανάγλυφος πάτος, Αντικολλητική επίστρωση |
| Μορφή | Τετράγωνη |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Αλουμίνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Τύπος τηγανιού | Γκριλ |
| Πλάτος | 26 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Βάρος | 1.76 Kg |
| Διάμετρος | 26 cm |