- -7,72 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Халогенни и кварцови печки |
|
| Цвят | Сребрист |
| Височина | 14 cm |
| Ширина | 13 cm |
| Дължина | 54 cm |
| Функции | Монтаж за стена, Защита от прегряване |
| Нива на мощност | 3 |
| Препоръчителна площ на помещение | 15 м² |
| Защитен клас | IPX 4 |
| Употреба | Домашна |