- -7,72 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Халогенни и кварцови печки |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υψος | 14 cm |
| Πλάτος | 13 cm |
| Μήκος | 54 cm |
| Λειτουργίες | Βάση τοίχου, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 15 m² |
| Κατηγορία προστασίας | IPX 4 |
| Χρήση | Σπιτικό |