- -7,72 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Халогенни и кварцови печки |
|
| Culoare | Argint |
| Inaltime | 14 cm |
| Latime | 13 cm |
| Lungime | 54 cm |
| Functii | Montare pe perete, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Trepte putere | 3 |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 15 m² |
| Clasa de protectie | IPX 4 |
| Utilizare | Intern |