- -41,41 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Халогенни и кварцови печки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 65 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Функции | Безопасност и защита от прегряване, Защита при падане, 360 градусово завъртане |
| Нива на мощност | 1 |
| Препоръчителна площ на помещение | 3 м² |
| Степени на мощност | 800 W |
| Защитен клас | IP44 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 800 W |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |