- -41,41 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Халогенни и кварцови печки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 65 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Λειτουργίες | Ασφάλεια και προστασία από υπερθέρμανση, Προστασία από πτώση, Περιστροφή 360 μοιρών |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 3 м² |
| Επίπεδα ισχύος | 800 W |
| Κατηγορία προστασίας | IP44 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 800 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |