- -41,41 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Халогенни и кварцови печки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 65 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Functii | Protecția împotriva siguranței și supraîncălzirii, Protecția în cădere, Rotire la 360° |
| Trepte putere | 1 |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 3 м² |
| Valori trepte putere | 800 W |
| Clasa de protectie | IP44 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 800 W |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |