
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Халогенни и кварцови печки |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Самоизключване при падане, Дръжка за пренасяне |
| Нива на мощност | 2 |
| Препоръчителна площ на помещение | 10 м² |
| Степени на мощност | 400 W 800 W |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Максимална мощност | 800 W |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |