
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Халогенни и кварцови печки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση σε περίπτωση πτώσης, Λαβή μεταφοράς |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 10 m² |
| Επίπεδα ισχύος | 400 W 800 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V |
| Μέγιστη ισχύς | 800 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |