
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Халогенни и кварцови печки |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Excluderea de sine în cădere, Mâner |
| Trepte putere | 2 |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 10 m² |
| Valori trepte putere | 400 W 800 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Putere maxima | 800 W |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |