Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Халогенни и кварцови печки |
|
| Цвят | Бял, Черен |
| Функции | Осцилация, Защита от преобръщане, Индикаторна светлина |
| Препоръчителна площ на помещение | 20 м² |
| Степени на мощност | 2000 W, 1000 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |