Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Халогенни и кварцови печки |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Προστασία ανατροπής, Λυχνία ένδειξης |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 20 m² |
| Επίπεδα ισχύος | 2000 W, 1000 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |