Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Халогенни и кварцови печки |
|
| Culoare | Alb, Negru |
| Functii | Oscilaţie, Protecție prin răsturnare, Indicator luminos |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 20 m² |
| Valori trepte putere | 2000 W, 1000 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 2000 W |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |