(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Халогенни и кварцови печки |
|
| Цвят | Червен |
| Функции | Защитна решетка, Вентилатор, Овлажняване на въздуха, Защита от прегряване, Кварцов нагревател |
| Нива на мощност | 2 |
| Препоръчителна площ на помещение | 15 м² |
| Степени на мощност | 800 W, 1600 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 1600 W |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |