(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Халогенни и кварцови печки |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λειτουργίες | Προστατευτική γρίλια, Ανεμιστήρας, Ύγρανση αέρα, Προστασία από υπερθέρμανση, Кварцов нагревател |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 15 m² |
| Επίπεδα ισχύος | 800 W, 1600 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 1600 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |