(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Халогенни и кварцови печки |
|
| Culoare | Rosu |
| Functii | Grate de protecție, Ventilator, Hidratarea aerului, Protecția împotriva supraîncălzirii, Încălzitor de cuarț |
| Trepte putere | 2 |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 15 m² |
| Valori trepte putere | 800 W, 1600 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 1600 W |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |