- -22,50 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Халогенни и кварцови печки |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Регулируем термостат, Безшумен, Защита от преобръщане, Защита от прегряване |
| Дължина на кабела | 1.6 m |
| Нива на мощност | 2 |
| Препоръчителна площ на помещение | 15 м² |
| Степени на мощност | 2000 W, 1000 W |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |