- -22,50 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Халогенни и кварцови печки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Σιωπηλός, Προστασία ανατροπής, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Μήκος καλωδίου | 1.6 m |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 15 m² |
| Επίπεδα ισχύος | 2000 W, 1000 W |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |