- -22,50 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Халогенни и кварцови печки |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Tăcut, Protecție prin răsturnare, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| Trepte putere | 2 |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 15 m² |
| Valori trepte putere | 2000 W, 1000 W |
| Putere maxima | 2000 W |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |