- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Син |
| Материал | Пластмаса |
| Ключови характеристики | Компактен |
| Тип продукт | Охладител |
| Функции | Охлаждане |
| Височина | 14.5 cm |
| Ширина | 6 cm |
| Капацитет | 240 ml |
| Брой | 2 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Лов |