- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Albastru |
| Material | Plastic |
| Caracteristici cheie | Compact |
| Tip produs | Cooler |
| Funcții | Răcire |
| Înălţime | 14.5 cm |
| Lăţime | 6 cm |
| Capacitate | 240 ml |
| Număr | 2 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Лов |