- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилни чанти |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Συμπαγής |
| Τύπος Προϊόντος | Охладител |
| Λειτουργίες | Ψύξη |
| Υψος | 14.5 cm |
| Πλάτος | 6 cm |
| Χωρητικότητα | 240 ml |
| Αριθμός | 2 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Лов |