- -4,60 €
- Изчерпано
![]()
Хладилна чанта ATLANTIC подходяща за съхранение и охлаждане на хранителни продукти при излети и пътувания
- Размери ШхДхВ: 39х24х39 см
- Материал: Полипропилен ( Без BPA )
- Капацитет: 24 литра
- Тегло: 1.60 кг
- Удобна дръжка за пренасяне
- Цвят: Син/Бял
- Охладител 1 бр :
Материал, безопасен за храната (без съдържание на BPA)
Капацитет: 1 x 400 мл
Специална течност, която замръзва бързо позволявайки продължително охлаждане
Цвят: Син
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Материал | Полипропилен |
| Ключови характеристики | Дръжка |
| Тип продукт | Охладител |
| Функции | Охлаждане |
| Височина | 38 cm |
| Ширина | 39 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Тегло | 2.6 Kg |
| Капацитет | 24 l |
| Брой | 1 |
| Спорт | Къмпинг |