- -4,60 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Material | Polipropilenă |
| Caracteristici cheie | Mâner |
| Tip produs | Cooler |
| Funcții | Răcire |
| Înălţime | 38 cm |
| Lăţime | 39 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Greutate | 2.6 Kg |
| Capacitate | 24 l |
| Număr | 1 |
| Спорт | Къмпинг |