
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Изолационен материал | Полиуретан |
| Материал | Пластмаса |
| Ключови характеристики | Дръжка |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Височина | 34 cm |
| Ширина | 53 cm |
| Дължина | 63 cm |
| Тегло | 3.43 Kg |
| Капацитет | 32 l |
| Брой | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг |