
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Material de izolare | Poliuretan |
| Material | Plastic |
| Caracteristici cheie | Mâner |
| Tip produs | Frigider |
| Înălţime | 34 cm |
| Lăţime | 53 cm |
| Lungime | 63 cm |
| Greutate | 3.43 Kg |
| Capacitate | 32 l |
| Număr | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг |