
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилни чанти |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Υλικό μόνωσης | Πολυουρεθάνη |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Λαβή |
| Τύπος Προϊόντος | Ψυγειάκι |
| Υψος | 34 cm |
| Πλάτος | 53 cm |
| Μήκος | 63 cm |
| Βάρος | 3.43 Kg |
| Χωρητικότητα | 32 l |
| Αριθμός | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг |