
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Изолационен материал | Полиуретан |
| Материал | Пластмаса |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Височина | 38 cm |
| Ширина | 28 cm |
| Дължина | 39 cm |
| Тегло | 4 Kg |
| Капацитет | 36 l |
| Брой | 2 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг |