
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилни чанти |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Υλικό μόνωσης | Πολυουρεθάνη |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ψυγειάκι |
| Υψος | 38 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Μήκος | 39 cm |
| Βάρος | 4 Kg |
| Χωρητικότητα | 36 l |
| Αριθμός | 2 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг |