
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Material de izolare | Poliuretan |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Frigider |
| Înălţime | 38 cm |
| Lăţime | 28 cm |
| Lungime | 39 cm |
| Greutate | 4 Kg |
| Capacitate | 36 l |
| Număr | 2 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг |