
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Материал | Пластмаса |
| Ключови характеристики | Дръжка |
| Тип | Електрически |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Функции | Охлаждане, Загряване |
| Височина | 44 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Дължина | 32 cm |
| Тегло | 4.9 Kg |
| Капацитет | 25 l |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Плуване |
| Мощност | 58 W |
| Захранващо напрежение | 12/220/240 V |
| Гаранция | 36 месеца |