(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилни чанти |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Λαβή |
| Ενα είδος | Ηλεκτρικός |
| Τύπος Προϊόντος | Ψυγειάκι |
| Λειτουργίες | Ψύξη, Ζέσταμα |
| Υψος | 44 cm |
| Πλάτος | 45 cm |
| Μήκος | 32 cm |
| Βάρος | 4.9 Kg |
| Χωρητικότητα | 25 l |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Плуване |
| Εξουσία | 58 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 12/220/240 V |
| Εγγύηση | 36 месеца |