(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Material | Plastic |
| Caracteristici cheie | Mâner |
| Tip | Electric |
| Tip produs | Frigider |
| Funcții | Răcire, Incalzi |
| Înălţime | 44 cm |
| Lăţime | 45 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Greutate | 4.9 Kg |
| Capacitate | 25 l |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Плуване |
| Putere | 58 W |
| Tensiunea de alimentare | 12/220/240 V |
| Garanție | 36 месеца |