- -40,90 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Сив |
| Материал | Пластмаса |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Височина | 41.6 cm |
| Ширина | 56.1 cm |
| Дължина | 39.1 cm |
| Тегло | 8.4 Kg |
| Капацитет | 40 l |
| Спорт | Риболов |
| Мощност | 58 W |
| Захранване | Мрежово |
| Гаранция | 24 месеца |