- -40,90 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Хладилни чанти |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ψυγειάκι |
| Υψος | 41.6 cm |
| Πλάτος | 56.1 cm |
| Μήκος | 39.1 cm |
| Βάρος | 8.4 Kg |
| Χωρητικότητα | 40 l |
| Спорт | Риболов |
| Εξουσία | 58 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εγγύηση | 24 μήνες |