- -40,90 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Gri |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Frigider |
| Înălţime | 41.6 cm |
| Lăţime | 56.1 cm |
| Lungime | 39.1 cm |
| Greutate | 8.4 Kg |
| Capacitate | 40 l |
| Спорт | Риболов |
| Putere | 58 W |
| Alimentare electrică | Reţea |
| Garanție | 24 luni |