- Нов продукт
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Син |
| Изолационен материал | Полиуретан |
| Материал | Полипропилен |
| Ключови характеристики | Дръжка, Поставка за аксесоари |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Функции | Охлаждане |
| Височина | 47 cm |
| Ширина | 40 cm |
| Дължина | 60 cm |
| Тегло | 2.5 Kg |
| Капацитет | 60 l |
| Брой | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Плуване |