- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилни чанти |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υλικό μόνωσης | Πολυουρεθάνη |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Λαβή, Поставка за аксесоари |
| Τύπος Προϊόντος | Ψυγειάκι |
| Λειτουργίες | Ψύξη |
| Υψος | 47 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Μήκος | 60 cm |
| Βάρος | 2.5 Kg |
| Χωρητικότητα | 60 l |
| Αριθμός | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Плуване |