- Produs nou
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Albastru |
| Material de izolare | Poliuretan |
| Material | Polipropilenă |
| Caracteristici cheie | Mâner, Suport de accesorii |
| Tip produs | Frigider |
| Funcții | Răcire |
| Înălţime | 47 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Greutate | 2.5 Kg |
| Capacitate | 60 l |
| Număr | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Плуване |