- Изчерпано

Брутен капацитет: 280 литра
Общ нетен капацитет: 269 литра
Глава. чист хладилник / фризер: 198/71 литра
Регулируем термостат
Вътрешно осветление: LED
4 стъклени рафта
4 рафта на вратата
3 чекмеджета във фризера
Чекмедже за зеленчуци
Енергиен клас F
Консумация на енергия: 263 kWh / годишно
Автоматично размразяване в хладилника
Реверсивни врати
Регулируеми крака
Цвят: Бял
Брутни размери: 575x605x1810 mm (LxWxH)
Нетни размери: 550x560x1800mm (ДхШхВ
Бруто тегло: 55 кг
Нето тегло: 50 кг
Гаранция: 36 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 71 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 198 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 4 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 263 kWh |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 269 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 180 cm |
| Ширина | 56 cm |
| Дълбочина | 55.5 cm |
| Предназначен за | Кухня |