- Χωρίς απόθεμα

Брутен капацитет: 280 литра
Общ нетен капацитет: 269 литра
Глава. чист хладилник / фризер: 198/71 литра
Регулируем термостат
Вътрешно осветление: LED
4 стъклени рафта
4 рафта на вратата
3 чекмеджета във фризера
Чекмедже за зеленчуци
Енергиен клас F
Консумация на енергия: 263 kWh / годишно
Автоматично размразяване в хладилника
Реверсивни врати
Регулируеми крака
Цвят: Бял
Брутни размери: 575x605x1810 mm (LxWxH)
Нетни размери: 550x560x1800mm (ДхШхВ
Бруто тегло: 55 кг
Нето тегло: 50 кг
Гаранция: 36 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 71 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 198 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 4 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 4 |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 263 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 269 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 180 cm |
| Πλάτος | 56 cm |
| Βάθος | 55.5 cm |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |