- Stoc epuizat

Брутен капацитет: 280 литра
Общ нетен капацитет: 269 литра
Глава. чист хладилник / фризер: 198/71 литра
Регулируем термостат
Вътрешно осветление: LED
4 стъклени рафта
4 рафта на вратата
3 чекмеджета във фризера
Чекмедже за зеленчуци
Енергиен клас F
Консумация на енергия: 263 kWh / годишно
Автоматично размразяване в хладилника
Реверсивни врати
Регулируеми крака
Цвят: Бял
Брутни размери: 575x605x1810 mm (LxWxH)
Нетни размери: 550x560x1800mm (ДхШхВ
Бруто тегло: 55 кг
Нето тегло: 50 кг
Гаранция: 36 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 71 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 198 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 4 |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 263 kWh |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 269 l |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 180 cm |
| Lăţime | 56 cm |
| Adâncime | 55.5 cm |
| Destinate pentru | Bucătărie |