- -51,13 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Автоматично размразяване |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 2 |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 150 l |
| Система за охлаждане | Статична |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 233 kWh |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 43 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Общ брутен обем | 206 l |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 157 cm |
| Дълбочина | 54.5 cm |
| Тегло | 47.87 Kg |
| Предназначен за | Кухня |