- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Автоматично размразяване |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 150 l |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 233 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 43 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Συνολικός ακαθάριστος όγκος | 206 l |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 157 cm |
| Βάθος | 54.5 cm |
| Βάρος | 47.87 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |