- -51,13 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Dezgheț automat |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 150 l |
| Sistem de răcire | Static |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consumul anual de energie | 233 kWh |
| Culoare | Alb |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Volumul total brut | 206 l |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 157 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 47.87 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |