- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | No Frost |
| Технологии | LED осветление |
| Дозатор за вода | Не |
| Нетен обем на фризера | 89 l |
| Система за размразяване на хладилника | - |
| Нетен обем хладилник | 201 l |
| Система за охлаждане | No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 238 kWh |
| Цвят | Инокс |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 290 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 185 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Гаранция | 24 месеца |