- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | No Frost |
| Tehnologii | Iluminare LED |
| Dozator de apa | Nu |
| Volumul net al congelatorului | 89 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | - |
| Frigider cu volum net | 201 l |
| Sistem de răcire | No Frost |
| Consumul anual de energie | 238 kWh |
| Culoare | Inox |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 290 l |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 185 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Garanție | 24 luni |