- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | No Frost |
| Τεχνολογία | Φωτισμός LED |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 89 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | - |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 201 l |
| Σύστημα ψύξης | No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 238 kWh |
| Χρώμα | Inox |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 290 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 185 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |