- -40,90 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED Дисплей, LED осветление, Автоматично размразяване, Автоматично размразяване на хладилника, Бързо замразяване, Бързо замразяващо отделение, Бързо охлаждане, Звуков сигнал, Регулируеми рафтове |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 5 |
| Нетен обем на фризера | 122 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 215 l |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | No Frost |
| Мощност | 170 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 256 kWh |
| Автономия без ток | 12 h |
| Дневен разход на енергия | 0.701 kWh |
| Тип дисплей | LCD |
| Цвят | Cив |
| Енергиен клас | SN/N/ST |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 338 l |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Специални отделения | Отделение за зеленчуци & плодове |
| Височина | 185 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 66 cm |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Тегло | 67 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 5 години |